KUIDAS SINA TULED TOIME ÄREVUSEGA?

Ärevus

Liigset ärevust ning sellega seotud rahutust, ülitundlikkust ja muid probleeme esineb kaasaegses ühiskonnas sageli. Kui esmajärjekorras on ärevusprobleemidega tegelemiseks õige pöörduda arsti poole, siis on nüüd lisandunud uus võimalus, mis võib aidata nendega lihtsamini toime tulla.

Ungari Teaduste Akadeemia poolt uuritud, väljatöötatud ning patenteeritud ahtalehelise siilkübara juure ekstrakt (Echinacea Angustifolia Radix), EP107TM on nüüd ka kättesaadav ka Eestis: Anxi 107. Aastate jooksul teostatud uuringud näitavad häid tulemusi ärvuse ning sellega seotud sümptomitega võitlemisel (tutvu täpsemalt uuringute kokkuvõtetega siin).

ANXI 107 TABLETID – MILLEGA TEGU?

Ärevuse kergete vormide tähelepanuta jätmine võib viia tõsisemate ärevushäirete (sh paanikahäire, agorafoobia, lihtne foobia, generaliseerunud ärevushäire jm) tekkimiseni. Prekliinilised ja inimestel teostatud uuringud näitavad, et unikaalselt standardiseeritud ahtalehelise siiklkübara juure ekstrakt (Echinacea Angustifolia Radix), EP107TM ekstrakt, Anxi 107 peamine koostisosa, võib leevendada nii kliinilise kui kerge ärevusega seotud sümptomeid.

ÄREVUS – MIS SELLELE VIITAB?

Ärevus on meie keha reaktsioon ohu tajumisele ja meie jaoks olulistele sündmustele. See on nagu seesmine häiresüsteem, mis valmistab meid ette ohuks ja aitab meie kehal valmistuda ohuga toimetulekuks. Kui ärevus hakkab väljuma kontrolli alt, siis võite märgata enda puhul mõnda järgmistest sümptomitest:
kiirendatud südametegevus ja hingamine

  • suukuivus
  • pupillide laienemine
  • rahutus, hirm ja unetus
  • võimetus lõõgastuda
  • loidus
  • ülitundlikkus jpm

Ärevuse vähendamise võti on tunnistada, et vajate abi rahuliku ja lõdvestunud oleku saavutamiseks. Ärevus on ebaloomulik, kui selle inensiivsus või sisu muutub indiviidi jaoks kontrollimatuks ning põhjustav püsivat stressi.