KAITSEMASK KAITSEB TEISI? MEDISTUS ANTIVIRUS SIND!

Medistus Antivirus toime

Medistus Antivirus – efektiivne kaitse viirushooajale vastu minnes!

Sügisesed külmad ja sombused ilmad toovad endaga kaasa hulganisti tülikaid viirushaiguseid. Inimesed veedavad rohkem koos aega siseruumides ning õhu kaudu nakatumise võimalus on tavapärasest suurem.

Selleks, et viirus inimest nädalaks voodisse ei aheldaks, tasub teha püsivalt ennetustööd. Üks viis selleks on kasutada kaitsva toimega Medistus Antivirus imemistablette, mis ei lase viirustel ja bakteritel organismi tungida ning annavad efektiivse kaitse mitmeks tunniks ilma kaitsemaski kandmata.

Medistus Antivirus — millega tegu?

Kokkupuude bakterite ja viirustega ei tähenda ilmtingimata seda, et inimene haigeks jääb. Immuunsüsteem võitleb iga päev erinevate haigustekitajatega ning ajal, mil külmad ilmad ja vähene päikesevalgus organismi nõrgestavad, tasub immuunsüsteemi veidi aidata.

Imemistabletid nimega Medistus Antivirus tekitavad suu ja kurgu limaskestale kaitsva barjääri ehk kihi, millest viirused ja bakterid läbi ei pääse. Kui haigustekitaja organismis kanda kinnitada ei saa, ei hakka viirus ega bakterid paljunema ning inimene jääb terveks.

Rahvarohkes kohas vajab organism rohkem kaitset!

Kasuta Medistus Antivirust ennetava abivahendina alati, kui oled rahvarohkes kohas. Olgu selleks ühistransport, teater, kinosaal, üritused, kool, kontor, spordiklubi või ostukeskus.

Üks tablett tekitab kaitsva barjääri mitmeks tunniks.

Medistus Antivirust on soovitatav kasutada ka esimeste haigusnähtude ilmnemisel (nt ebamugavustunne/kraapiv tunne kurgus jne).

Teadusuuringute käigus on kindlaks tehtud, et Medistus Antivirus toime ei sõltu viiruse tüvest. Imemistabletid inaktiveerivad (muudavad kahjutuks) isegi tugevad viirused nagu COVID19, H1N1, H2N2 jne.

Loe Medistus Antiviruse uuringute ning teaduslike tõestuste kohta juurde siit.